Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vývojář webových aplikací - asp.net / C# (45-65.000 Kč)

referenční číslo: 57613 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví vás analýzy softwarových aplikací a databázových systémů? Znáte ASP.NET WebForms, HTML a vývoj technologií? Pošlete nám životopis na pozici VÝVOJÁŘ WEBOVÝCH APLIKACÍ - ASP.NET / C# (45-65.000 Kč)!

Náplň práce

  • Vývoj a údržba webových aplikací pomocí ASP.NET WebForms a C#
  • Implementace nových funkcionalit a optimalizace stávajících řešení
  • Práce s relačními databázemi (Oracle DB, MS SQL)
  • Spolupráce s frontendovým týmem a využití moderních webových technologií (HTML, CSS, JavaScript)
  • (Docker) a microservices
  • Poskytování technické podpory a řešení technických problémů

Požadujeme

  • Znalost ASP.NET WebForms a programovacího
  • Znalost HTML a dalších webových technologií
  • Praktické zkušenosti s relačními databázemi (Oracle DB, MS SQL)
  • Znalost frontendových frameworků (Vue.js, React, Angular) výhodou
  • Praktické zkušenosti s REST API, kontejnerizací (Docker), Webservices, Microservices výhodou
  • Angličtina alespoň na technické úrovni
  • Spolehlivost, samostatnost, týmový hráč a schopnost přinášet nová řešení
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • Možnost práce z domova
  • Kariérní růst a odborná i jazyková školení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Bonusy
  • Dotované stravování
  • Levnější tarify,
  • Výhodné pořízení auta
  • Multisportka
  • Připojištění

Mzda: 45 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - správa systémů a služby