Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vývojový konstruktér

referenční číslo: 55935 | aktuálnost: 26.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám vývojového konstruktéra, terý ovládá SolidWorks a umí konstruovat například lisovací stroje, jednoúčelové stroje a celkově má rád svou práci. Místo výkonu práce Děčínsko s možností nástupu ihned.
Konstrukce a vývoj lisovacích nástrojů, přípravků, jednoúčelových strojů, montážních zařízení a výrobků. Budete úzce spolupracovat s nástrojárnou a výrobou.

Požadujeme

SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru praxe v obdobné pozici výhodou, ale bereme i absolventa znalost konstrukce jednoúčelových strojů a montážních zařízení nebo konstrukce lisovacích strojů a nástrojů spolehlivost, samostatnost, pracovitost, časová flexibilita znalost cizích jazyků - není podmínkou, ale výhodou ŘP sk. B znalost programu SolidWorks

Nabízíme

perspektivní společnost se silnou tradicí, přátelským kolektivem a prostředím mzda dle zkušeností až do 65 000 Kč bonusy za realizované projekty věrnostní odměny, odměny za pracovní/životní výročí příspěvek na penzijní připojištění zvýhodněné zaměstnanecké půjčky, příspěvky na dětské tábory odměna za bezplatné darování krve výuka cizích jazyků (AJ/NJ)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Jana Maredová Kočárková
+420 604 226 079