Typ nabídky

Minimální mzda

Webmaster a informatik !příležitost získat zkušenosti/stabilita pro zkušené!

referenční číslo: 2000310857 | aktuálnost: 29.08.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho významného klienta, územní samosprávný celek, hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Webmaster a informatik.

Pracovní pozice je vhodná jak pro absolventa, kde dáme šanci a pomůžeme vše naučit, tak i pro zkušeného kandidáta, kde znalosti oceníme.

Náplň práce:

  • Zajišťování správy a rozvoje internetových stránek města (veřejné i neveřejné části), publikačních informačních systémů, datového skladu a intranetových stránek úřadu (SharePoint)
  • Rozvoj cloudové platformy Microsoft 365 v prostředí úřadu – správa uživatelských oprávnění, tvorba aplikací, metodická činnost
  • Dále pak podpora při správě interaktivních map, mobilních aplikací a podíl na správě/metodické podpoře ostatních informačních systémů města (zejm. IS VERA)
  • Bude skvělé, když se zapojíte do projektů jako realizace portálu občana, chatbota či nasazování RPA
  • V přípravě je projekt v oblasti kyberbezpečnosti

Požadavky:

  • VŠ/VOŠ/SŠ ideálně v oboru informačních technologií
  • Bezúhonnost (výpis z Rejstříku trestů bez záznamu), zdravotní způsobilost
  • Řidičské oprávnění skupiny B výhodou
  • Praktické zkušenosti z oblasti tvorby, správy a rozvoje internetových stránek, publikačních IS, datových skladů, mobilních aplikací a grafických výstupů výhodou, základní znalost síťových pojmů rovněž výhodou
  • Administrátorská znalost (architektury) platformy Microsoft 365 (SharePoint, Power Automate, Power Apps, MS Teams a OneDrive) vítána
  • Dále komunikační dovednosti, úroveň vystupování a jednání s lidmi, důslednost, kvalifikované a včasné plnění úkolů, schopnost dotahovat „ajťácké“ výzvy do konce, flexibilita (přizpůsobení se změnám stylu a obsahové náplně práce)
  • Také schopnost a ochota dále se vzdělávat, zájem o svůj obor a zavádění inovací

Nabízíme:

  • STABILITU a JISTOTU - stabilní zaměstnání a pracovní poměr na dobu neurčitou
  • MOŽNOST získat zkušenosti a možnost profesního růstu
  • OHODNOCENÍ již nabraných zkušeností
  • Dobré, stabilní a rostoucí mzdové ohodnocení, nyní bez odměn v rozmezí 40 000 – 60 000 Kč
  • Pololetní odměny: v létě 5 000 – 10 000 Kč, v zimě 10 000 – 15 000 Kč
  • Odměny za realizaci projektů – to je na vás!; zde jsou možné další odměny až v řádech desítek tisíc Kč
  • K tomu výborné zaměstnanecké benefity: stravenkový paušál 120 Kč/ den, přibližně 2 400 Kč/ měsíc do mzdy, příspěvek na penzijní pojištění 700 Kč/ měsíc, flexi passy v hodnotě 5 000 Kč, 5 sick days/ rok, 5 týdnů dovolené, je možné mobilní telefon a notebook
  • Dále: podpoříme vás v oblasti vzdělávání – akreditované kurzy, příprava k získání certifikátů v oblasti IT či projektového řízení a to vše možné i v hodnotě několika desítek tisíc Kč
  • Pružná pracovní doba a práce z domova (home office) dle domluvy
  • Místem výkonu práce je územní obvod města Jindřichův Hradec

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jindřichův Hradec,

Region: Jihočeský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: databázový administrátor, správce operačních systémů a sítí, programátor, webmaster

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova