Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ýzkumný a vývojový pracovník

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29609380757 | aktuálnost: 06.07.2024

Zeměměřický úřad

Upřesňující informace

Požadujeme:

o SŠ vzdělání
o obor vzdělání: geograf, kartograf, geomatik, programátor
o orientace v IFC a CityGML výhodou

Náplň práce:
o sledování národních i mezinárodních standardů a norem v oblasti 3D modelování území a informačních modelů staveb,
o tvorba metodik a návrhy procesů pro uložení, zpracování, analýzy a publikace rozsáhlých zdrojů trojrozměrných prostorových dat,
o metodické řízení vedení 3D objektového modelu území včetně vazeb na ostatní zdroje informací o území,
o tvorba prostředků a nástrojů pro zpracování dat a automatizované zpracování dat pro IS základního 3D modelu území,
o podíl na vedení a správě informačního systému pro 3D model území, včetně spolupráce s dodavateli.

Nabízíme:
o pracovní poměr na dobu neurčitou,
o plat dle praxe od 29 410,- Kč do 43 370,- Kč, (platová třída 13),
o pružná pracovní doba,
o osobní příplatek,
o
o systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, FKSP, příspěvek na stravování.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 29 410 - 43 370 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pod sídlištěm 1800/9, Praha, 18200

Region: Praha

Obor: Věda a výzkum

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, OZP - tělesně postižený