Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zahradník/zahradnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29516180732 | aktuálnost: 27.06.2024

Jihočeská zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou

Upřesňující informace

Středoškolské vzdělání nebo výuční list v oboru zahradník, zahradnictví, krajinářské architektury, ochrany přírody a péče o životní prostředí nebo praxi v zahradnictví. Praxe v oboru vítána. Praxe se zahradní technikou vítána. Řidičské oprávnění skupiny B. Pracovní poměr na dobu určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou.
Pracovní náplň:
Provádění odborné zahradnické práce - venkovní rostliny, skleník, expozice.
(pletí záhonů, sečení trávy, zalévání, obsluha závlahových systémů, stříhání živých plotů, přesazování rostlin, vyřezávání stromků, …). Úklid areálu zoo a případně detašovaného pracoviště v průběhu celého roku. Údržba svěřené mechanizace - čištění, administrativa
Platové ohodnocení dle započitatelné praxe, dle stupnice platových tarifů v platových třídách a v platových stupních pro zaměstnance uvedených v § 5 odst. 1 nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Po zapracování další platová složka - osobní ohodnocení. Upřesněno při pohovoru.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, dovolená - 25 dní
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele e-mailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 23 500 - 27 260 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Ohrada 417, Hluboká nad Vltavou, 37341

Region: Jihočeský kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity