Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zahradník / zahradnice (práce v terénu)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29613980788 | aktuálnost: 07.07.2024

OK ZAHRADY s.r.o.

Upřesňující informace

Požadavky:
- znalost rostlinného materiálu - latinské názvy rostlin (tzn. vyučení v zahradnickém oboru nebo alespoň praxe)
- fyzická zdatnost, zručnost, samostatnost, zodpovědnost za odvedenou práci
- rádi bychom někoho, kdo má chuť vzít za práci a je ochotný učit se stále novým věcem
- nutností je časová flexibilita a řidičský průkaz sk. B
Náplň práce:
- odborné zahradnické práce
- práce v terénu (realizace zahrad, údržba zeleně)
- práce s malou mechanizací
- práce s projektovou dokumentací
- komunikace se zákazníkem a vedením firmy
- časem povedete kolektiv pracovníků na zakázkách
Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky (po - pá, 7 - 14)

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jos. Jungmanna 1735, Nový Bydžov, 50401

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy