Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zahradník / zahradnice - údržba venkovných ploch

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29597820782 | aktuálnost: 28.06.2024

Jiří Vaněk, s.r.o.

Upřesňující informace

1. kontakt telefonicky Po-Pá od 8:00 hod. do 15:00 hod. na č. 607 093 721, osobně Po-Pá od 11:00 hod. do 13:00 hod. nebo e-mailem kocurovas@vanek-ostrava.cz

Náplň práce:
- péče o zeleň v areálu firmy a zahradě (stromy, keře, květiny - výsadba, ošetřování)
- údržba venkovních ploch
- práce se zahradní technikou, zametacím strojem i traktorem (sekání trávy, hrabání listí, odklízení sněhu, zametání zpevněných ploch)

Požadujeme:
- zručnost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost,.

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr - ranní směny,
- finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům,
- příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu,
- firemní akce.

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, firemní akce

Nástup dle dohody.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 22 000 - 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Výstavní 2937/132a, Ostrava, 70300

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy