Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník (27 - 30 000 Kč) 1 směna!

referenční číslo: 57089 | aktuálnost: 16.07.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Staňte se součástí naší zámečnické rodiny v Praze!

Máte zkušenosti se zámečnickou prací a orientujete se ve výkresové dokumentaci?

Pokud hledáte práci na jednu směnu, jste na správném místě! Zašlete nám svůj životopis a buďte součástí našeho týmu.

Náplň práce

  • Budete kompletovat výrobky s vášní a precizností.
  • Provádět zámečnickou práci, jako je broušení, vrtání, řezání a tmelení, abyste vytvořili dokonalé výrobky.
  • Pracovat s výkresovou dokumentací a zajistit, že vše bude přesné a podle plánu.
  • Provádět vizuální kontrolu materiálu, protože kvalita je pro nás základní.

Požadujeme

  • Praxe jako Zámečník, nebo vyučení
  • Orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • 13.plat
  • Příspěvek na dojíždění
  • Věrnostní odměny
  • Pro šikovné kariérní růst :)
  • Místo výkonu práce: Praha - Malešice

Mzda: 27 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl