Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zámečník | absolventi vítáni

referenční číslo: 57520 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, výrobní společnost v blízkosti Plzně, sháníme šikovné zámečníky. Pokud tě baví práce na strojích a orientuješ se v technických výkresech, tak tu jsi správně!
řezání, ohybání a broušení měděných trubek práce na strojích práce v dvousměnném provozu

Požadujeme

SOU technického směru schopnost orientovat se v technických výkresech dobrý fyzický stav manuální zručnost

Nabízíme

práci na 7,5 hodiny denně příplatek za odpolední směnu 8 % čisté prostředí 25 dnů dovolené a 4 sick days za rok vánoční bonus stravenkový paušál až 1900 Kč/měsíc příspěvek na dopravu 2 Kč/km flexi pass karta na volnočasové aktivity, zdraví a vzdělávání příspěvek na penzijní pojištění příspěvek na jazykové kurzy odměny při pracovních a životních jubileích odměny za doporučení zaměstnanců odměny pro dárce krve bezplatnou odbornou pomoc - právní, psychologickou, finanční firemní akce podpora rozvoje a vzdělávání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba