Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník/ce - údržbář/ka koleje a menzy jihočeské univerzity

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29574360750 | aktuálnost: 27.06.2024

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Upřesňující informace

Pracovní náplň: Zámečnické práce, soustružnické práce, údržba strojů a zařízení.
Požadujeme: Svářečský průkaz, řidičský průkaz sk. B, zdravotní způsobilost, samostatnost, pracovní odpovědnost, schopnost pracovat v týmu.
Nabízíme:
Zajímavou práci v přátelském kolektivu, mzdu v souladu se Mzdovým předpisem JU, závodní stravování, zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup od: ihned nebo dle dohody
Pracovní poměr: doba určitá 1 rok s tříměsíční zkušební dobou, s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Strukturovaný profesní životopis, zašlete nejpozději do 14. 07. 2024 na e-mail: cechoa01@jcu.cz Andrea Čechová
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.

Směnný provoz: Neurčeno

Mzda: 21 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Branišovská 1645/31a, České Budějovice, 37005

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní