Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zámečník - obsluha ručního svařování laserem M/Ž

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29525360715 | aktuálnost: 05.07.2024

MBG, spol. s r. o.

Upřesňující informace

Kontakt i osobní po telefonické dohodě mezi 7.30- 15.00 hodin
- Náplň práce:
- - zámečnické práce
- - spojení ocelových dílců dle výkresové dokumentace za pomocí ručního svařovacího laseru
- Požadavky:
- výuční list v oboru zámečník/strojírenství
- platný svářečský průkaz: Metoda ZK 135 MAG - výhodou
- Znalost výkresové dokumentace
- Praxe ve výrobě na stejné pozici - velkou výhodou
Zázemí stabilní české společnosti s orientací na zahraniční trhy - Japonsko, Amerika, Evropa, firemní kultura, pracujeme pro významné zákazníky: Amazon, Holba, Adidas, Calvin Klein apod. výkonnostní prémie, příspěvek na podnikové stravování - formou stravenkového bonusu, stravování v místě pracoviště, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené, firemní akce, zaškolení, občerstvení na pracovišti

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Zkoušky svařování metoda ZK 135 výhodouPHP_EOL

Mzda: 25 000 - 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sadová 2323/4, Zábřeh, 78901

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy