Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zásobovač/ka (referent dopravy, domovník)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29628000780 | aktuálnost: 06.07.2024

Katastrální úřad pro Ústecký kraj

Upřesňující informace

Požadujeme:
" čistý trestní rejstřík
" úplné střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou é
" dobrou znalost práce na PC
" řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
" iniciativní přístup, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
Náplň práce a místo výkonu práce:
" příjem, skladování a výdej ze skladu spotřebního materiálu
" provádění inventarizací skladových zásob a vedení předepsané evidence
" organizační zajišťování provozu, údržby a oprav dopravních prostředků
" evidence spotřeby pohonných hmot (CCS karty)
" údržbářské práce v budově KÚ malého rozsahu, údržba chodníku a přilehlé komunikace, údržba zeleně.
Místem výkonu práce je Katastrální úřad pro Ústecký kraj, Krčínova 797/2, 400 07
Ústí nad Labem.
Nabízíme:
" pracovní poměr na dobu neurčitou
" odměňování v souladu se zákoníkem práce a nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v závislosti na délce dosažené praxe (zařazení v 8. platové třídě - platová tabulka dle přílohy č. 1 nařízení vlády)
" 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, 5 dnů sick days, FKSP
" příjemné pracovní prostředí
Předpokládaný termín nástupu: 1. 9. 2024 (případně dle dohody)

Strukturovaný životopis zasílejte do 12. července 2024 nejlépe v elektronické podobě na adresu kamila.vosykova@cuzk.cz nebo v listinné podobě na Kamila Vosyková, Katastrální úřad pro Ústecký kraj, Krčínova 797/2, 400 07 Ústí nad Labem, která je zároveň připravena Vám poskytnout podrobnější informace k výběrovému řízení na telefonu 475246537.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 20 130 - 29 520 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Krčínova 797/2, Ústí nad Labem, 40007

Region: Ústecký kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita