Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zástupce/kyně vedoucího provozu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29602180738 | aktuálnost: 11.07.2024

BOHO CO, s.r.o.

Upřesňující informace

myroslava.prokipyuk@bohoco.cz
Požadavky: Zkušenost s rezervačním systémem ASSD, zkušenost s POS systémem Dotykačka. Anglicky, Hindi a další jazyk na komutativní úrovní (min. B2) pro-zákaznický přistup, příjemné vystupování.
Náplň práce: Starání se o chod hostelu, řešení požadavků zákazníků, správa rezervací a objednávek, prodej zboží na recepci a kavárně, zaučování nových zaměstnanců, dělba práce zaměstnanců, obsluha zákazníků, kontrola pracovních postupů a jejich dodržování

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 21 300 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Melounová 1654/2, Praha, 12000

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Cizince

Oblíbené nabídky (1)