Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zástupce manažera nákupu | Výrobní společnost

referenční číslo: 58241 | aktuálnost: 22.10.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Dynamická společnost s dlouholetou tradicí v oblasti výroby hledá do svého týmu spolehlivého a organizačně zdatného zástupce vedoucího manažera nákupu. Pokud máte zkušenosti v nákupu a rádi pracujete v rychle se rozvíjejícím prostředí, neváhejte zaslat váš životopis.
Čeká vás organizace a vedení jednání s dodavateli Budete monitorovat zásoby a efektivně řídit tok materiálu Budete úzce komunikovat s výrobou a řešit urgentní dodávky a požadavky Vaší náplní práce bude také kontrola plnění KPI a jejich vyhodnocení

Požadujeme

Očekáváme kandidáta se vzděláním v technickém a ekonomickém oboru Požadujeme praxi z výrobní společnosti na oddělení nákupu či na podobném oddělení Budete denně komunikovat v anglickém jazyce - nutná komunikativní úroveň

Nabízíme

Zaměstnavatel nabízí zajímavé mzdové ohodnocení a benefity mezi které patří: Dny dovolené navíc Flexibilní pracovní doba Závodní stravování Školení a profesní rozvoj Firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup