Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Závozník/ce při svozu odpadu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29623160771 | aktuálnost: 06.07.2024

BIOPAS, spol. s r.o.

Upřesňující informace

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: manuální práce související s činností dělníka svozu odpadu, manipulace s odpadovými nádobami, obsluha vozidel pro svoz odpadů
- Požadujeme: manuální zručnost, fyzická zdatnost k výkonu práce, oajálnost + vysoké pracovní nasazení s přirozenou chutí pracovat, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu, zodpovědný přístup k vykonávané práci, dochvilnost, flexibilitu
- Nabízíme: Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené po roce zaměstnání, Pracovní doba pondělí - pátek, v jednosměnném provozu, Mimořádně, po předchozí domluvě práce v sobotu, Nástup možný ihned nebo dle domluvy
- Kontakt telefonicky Po - Pá od 7.00 do 14.00 hod. na telefonním čísle 573 502 789,, příp. své životopisy zasílejte na e-mail: biopas@biopas.cz.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 170 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Kaplanova 2959/6, Kroměříž, 76701

Region: Zlínský kraj

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy