Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zdravotní sestra na DPP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29558940757 | aktuálnost: 26.06.2024

Dům seniorů FRANTIŠEK Náměšť na Hané, příspěvková organizace

Upřesňující informace

Jsme domov rodinného typu. Staráme se o 53 klientů, kteří potřebují pomoc s každodenními činnostmi. Péči zajišťujeme v nepřetržitém provozu včetně víkendů a svátků ve dvanáctihodinových směnách (denní, noční).
Předpoklady a znalosti
- Pro tuto práci potřebujete odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné zdravotní sestry,
- zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost,
- základní znalost práce na PC,
- samostatnost, spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti,
- ochota učit se nové postupy a dále se vzdělávat,
- empatii, vstřícnost a ochotu pomáhat druhým.
Jaká bude vaše pracovní náplň
- Zajištění odborné zdravotní péče seniorům s cílem zvyšování kvality jejich života (podávání léků, aplikace injekcí, inzulínů, provádění převazů apod.)
- vedení zdravotnické dokumentace.
Co vám můžeme nabídnout
- Stabilní a perspektivní práci, která má smysl,
- dobré pracovní zázemí,
- práci na DPP (možnosti i HPP po dobu dlouhodobé pracovní neschopnosti - doba určitá),
- podporu dalšího vzdělávání v odborných kurzech,
- platové ohodnocení dle platné legislativy.
Termín nástupu: červenec 2024 nebo dle domluvy
Vhodné i pro absolventy/absolventky

V případě zájmu o nabízenou práci zašlete životopis na reditel@ddnamestnahane.cz nebo nás kontaktujte na telefonním čísle: 778 461 221

Směnný provoz: Neurčeno

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 200 - 230 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Komenského 291, Náměšť na Hané, 78344

Region: Olomoucký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy