Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zedník/Obkladač – flexibilní pracovní doba (50 000 Kč)

referenční číslo: 55657 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš předchozí zkušenosti s prováděním obkladů např. podlah, stěn z dlaždic? Jsi držitelem řidičského průkazu? Pokud ano, pošli nám svůj životopis. Nabízíme ti práci na 7,5 hodiny denně se zajímavým finančním ohodnocením.
obkladačské práce (interiérové i exteriérové obklady podlah, stěn a stropů) výjezdy v pracovní době na zakázky u klientů úprava rozměrů a tvarů obkládaček řezání a broušení hran dlaždic příprava malt, vyrovnávacích, lepicích a spárovacích hmot pracovní doba 7,5 hodiny (flexibilní začátek a konec pracovní doby)

Požadujeme

předchozí praxe s obkládáním dlaždic ŘP sk. B

Nabízíme

mzda 50 000 Kč příspěvek na dovolenou/penzijní nebo životní pojištění (16 000 Kč) služební automobil k výjezdům k dispozici příplatky za vzniklé přesčasy roční odměny za odsloužená léta ve firmě příspěvek na stravování 25 dní dovolené každoroční navyšování mezd jazykové a rozvojové kurzy výhodné mobilní tarify možnost kariérního růstu pracovní doba 37,5 h/týdně práce pouze na ranní směnu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura, Tvůrčí práce, kultura, umění