Typ nabídky

Minimální mzda

Železniční technik pro stabilní a významnou českou společnost!

referenční číslo: 55303 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsme vedoucí česká společnost působící v železničním odvětví, která se specializuje na technické operace a logistiku. V současné době hledáme nového člena do našeho týmu, kdo se bude podílet na našich projektech a přispěje k našemu růstu a úspěchu.
Technické prohlídky, přejímky, plombování vozů Posun na vlečce, manipulace s vozy Vážení vozů, manipulace s ŽC Kontrola vozů dle RID Údržba a opravy kolejiště, plnění úkolů skladu Obsluha a údržba zařízení, čištění kanalizací Plnění a stáčení cisteren, odběr vzorků Komunikace s pracovníky železničního provozu a skladu

Požadujeme

SOU v technickém oboru (strojní, elektro nebo technické zaměření) je výhodou Pečlivý a zodpovědný přístup k práci Spolehlivost, samostatnost a chuť do práce Dobrý zdravotní stav Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Cafeteria až 13 000 Kč/rok na volnočasové aktivity Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 2 000 Kč/měsíc Příspěvek na pojištění odpovědnosti ve výši 1 500 Kč/měsíc Zvýhodněné ceny paliva 25 dnů dovolené + 3 dny osobního volna Stravenky ve výši 165 Kč/den Stabilní zázemí významné české společnosti Možnost zajímavé a rozmanité práce Zdarma konzultační služby v oblastech právních, finančních, psychologických a zdravého životního stylu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba