Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zkušený specialista balení

referenční číslo: 57512 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Právě hledáme zkušeného specialistu balení, který doplní menší tým přátelských kolegů. Pokud již máte zkušenosti z obdobné pozice, které chce dále rozvíjet, neváhejte mi zaslat životopis!
vedení evidence a provádění inventur obalových kont práce v týmu 6 kolegů, aktivní spolupráce s plánováním výroby vytváření norem balení a zadávání do systému SAP průběžné sledování stavu jednotlivých výrobků napříč výrobou spolupráce při tvorbě logistických postupů v oblasti balení - provádění nápočtů a kalkulací obalových kont spolupráce při opravách a optimalizacích obalů - vedení evidence oprav navrhování jednotlivých druhů balení, vytváření, aktualizace balících předpisů

Požadujeme

ideálně zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní společnosti dobrá znalost MS OFFICE, znalost SAP - výhodou zodpovědnost, spolehlivost a pečlivost

Nabízíme

týden dovolené navíc 13. a 14. plat osobní ohodnocení a docházkový bonus roční bonusy dotovaná strava v místní kantýně štědrý bonusový systém do Cafeterie firemní a sportovní akce motivační finanční ohodnocení flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl