Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zkušený vedoucí obalů

referenční číslo: 57516 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Právě hledáme zkušeného vedoucího obalů, který doplní a povede menší tým přátelských kolegů, přispěje k rozvoji a zlepšení stávajících procesů. Pokud již máte v tomto oboru zkušenosti, které chce dále rozvíjet, neváhejte mi zaslat životopis!
vedení týmu 6 kolegů aktivní spolupráce s dalšími vedoucími z oddělení dispozic, plánování a výroby navrhování jednotlivých druhů balení, vytváření, aktualizace balících předpisů, norem za oblast balení a zadávání do systému SAP průběžné sledování stavu jednotlivých výrobků napříč výrobou spolupráce při tvorbě logistických konceptů za oblast balení - provádění nápočtů a kalkulací obalových kont zodpovědnost za validaci balících předpisů v zákaznických systémech a za evidenci obalových kont spolupráce při opravách a optimalizacích obalů - vedení evidence oprav organizování a provádění inventur obalů

Požadujeme

SŠ vzdělání s maturitou/ VŠ aktivní znalost anglického/ německého jazyka zkušenosti se systémem SAP zkušenosti s vedením podřízených pracovníků znalost logistických procesů

Nabízíme

13. a 14. plat 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na stravování firemní akce pro zaměstnance příspěvky na volnočasové aktivity cafetrie systém flexibilní pracovní doba motivační finanční ohodnocení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl