Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Zubní instrumentář/zubní instrumentářka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29599140758 | aktuálnost: 28.06.2024

Dantex stomatologie s.r.o.

Upřesňující informace

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- asistence praktickému zubnímu lékaři u křesla (rádi zaučíme)
- dezinfekce a sterilizace nástrojů
- telefonní hovory s pacienty, jejich objednávání
- příprava ordinace
- základní úklid ordinace (není myšleno umývání oken a podlah, ale udržování pořádku na pracovišti).
POŽADUJEME:
- nutnost osvědčení o odborné způsobilosti zubního instrumentáře
- nutnost výborné znalosti programu XDENT
- předchozí zkušenosti ze zubní ordinace jsou výhodou, avšak je možné i zaškolení
- základní znalost práce na PC
- samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování a chuť pracovat.
PRACOVNÍ DOBA: Po -Pa7:00-11:00, 12:00-16:00
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem
Khmara Oleksii, tel.: 605 501 139, e-mail: dantexstom@seznam.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 36 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Družstevní 815, Letohrad, 56151

Region: Pardubický kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy, Cizince