Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technik systémů | 13.mzda!

referenční číslo: 55139 | aktuálnost: 02.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Aktuálně hledáme nového člena týmu Technické podpory pro projekty zaměřené na kamerové, dohledové, bezpečnostní či telematické systémy. Máte zájem pracovat ve společnosti, která poskytuje špičkové komunikační systémy na českém a slovenském trhu? Pokud ano, čtěte dále!
Poskytovat technickou podporu pro projekty (kamorá technika, dohledové/bezpečnostní systémy) pro klienty firmy z kanceláře Pracovat s pokročilými kamerovými systémy, ověřovat funkce a navrhovat vhodne sestavy bezpečnostních systémů Konfigurovat a používat řídící a dohledový software Budete v kontaktu s vývojovými techniky předních světových výrobců bezpečnostních systémů

Požadujeme

Vhodné je min. SŠ vzdělání elektrotechnického směru Důležitá je aktivní znalost anglického jazyka Výhodou je znalost LAN sítí či zkušenost se serverovým či cloudovým prostředím, případně přehled v IT komunikacích Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

13.mzda Extra týden dovolené 3 dny sick days Různorodé prémie ke mzdě Příspěvek na multisport kartu, důchodové připojištění A mnohé další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)