Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce (1 285)

Ostatní uklízeči a pomocníci

(Dukelská 101, Klatovy, 33901)

Flexibilní pracovní doba, dle potřeby zaměstnavate (k dizpozici i ve večerních hodinách), plynulá AJ výhodou (komunikace v domácnosti v AJ) Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Náplň práce: komunikace se zahraničními klienty, tvorba cenových nabídek, velkoobchodní nakup a prodej zboží, příprava smluvní dokumentace, administrativa, řešení nesrovnalostí v dodávkách a fakturaci Požadavky: minimální vzdělání VŠ, samostatnost, příjemné vystupování, komunikační schopnosti,…

První kontakt: Beranová Daniela, tel.: 493 647 761, 734 411 454, Po - Pá 8 - 15 hod, e-mail: daniela.beranova@mariuspedersen.cz. Náplň práce: - provádět určené práce při zajišťování svozu odpadů - provádět manipulaci s odpadovými nádobami - pečovat o svěřené prostředky a provádět jejich údržbu -…

Nabízíme: náborový příspěvek, 5 týdnů dovolené, dotované stravování ve firmě, doprava zdarma První kontakt: telefonicky (7:00 - 15:30 hod.), e-mailem Směnný provoz: Třísměnný provoz

POŽADUJEME: manuální zručnost NABÍZÍME: 5 dní dovolené navíc, příplatek za práci v noci, příplatek za práci přesčas, příspěvek na závodní stravování, osobní ohodnocení, odměna za odpracování časového fondu v daném měsíci, unišeky KONTAKT: e-mailem Směnný provoz: Třísměnný provoz

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů