Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník údržby | Pouze ranní směny!

referenční číslo: 55554 | aktuálnost: 21.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zájem o elektrotechniku a hledáte práci v jednosměnném provozu? Připojte se k týmu ve výrobní firmě, která patří mezi největší výrobce a prodejce sanitárních potřeb v České republice a na Slovensku! I když nemáte dlouholetou praxi, ale máte chuť učit se nové věci, rádi vás přivítáme.
Zajišťovat bezproblémový chod strojů Opravovat elektrické části zařízení Provádět preventivní kontroly a předcházet problémům Udržovat také prostory firmy Obsluhovat plynové zařízení, kotle či tlakovnu

Požadujeme

Vzdělání v oblasti elektro Výhodou jsou zkušenosti s elektroúdržbou ve výrobní firmě důležitá je manuální zručnost

Nabízíme

Práci v jednosměnném provozu – už žádné odpolední ani noční směny! Týden dovolené navíc Pracovní oděv zdarma Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na volnočasové aktivity Dotované obědy Zvýhodněný tarif od O2 Odborná školení a kurz angličtiny přímo ve firmě A mnoho dalších výhod!
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika