Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce pro Moravu se zaměřením na hydrauliku (mzda až 80 000 Kč)

referenční číslo: 55428 | aktuálnost: 17.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete se stát součástí týmu, který pracuje s prémiovým produktem pro celosvětového amerického lídra na trhu? Hledáte prostředí menší firmy, kde Vám umožní kariérně se posouvat? Pakliže jste zkušený obchoďák, který měl předchozí zaměření v chemickém/petrochemickém nebo energetickém průmyslu a máte angličtinu, dejte nám o sobě vědět.
péče o stávající klienty ve svěřeném regionu rozvoj dalších obchodních aktivit odborné poradenství u zákazniků ohledně produktů péče o zákaznická data v rámci CRM systémů spolupráce s technickým a marketingovým oddělením spolupráce s vedením společnosti na novinkách pravidelný reporting

Požadujeme

předchozí zkušenost s technickým obchodem- hydraulickými či pneumatickými systém (např. ventily, písty) nebo zkušenosti s produkty pro petrochemický, energetický nebo chemický průmysl angličtina na úrovni B1/B2

Nabízíme

služební automobil i k soukromým účelům variabilní složka k fixní mzdě (až 75 % mzdy) 2 dny v týdnu práce z domova 1000 kč každý měsíc v podobě benefitní karty 1000 kč příspěvek na penzijní/životní pojištění 5 týdnů dovolené stravenky flexibilní pracovní doba firemní akce jazykové kurzy možnost karierního růstu hrazená školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup