Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Nabídka práce - Plzeňský kraj (2 777)

Provádění preventivní údržby Opravy elektro systémů Vyhodnocování potencionálních rizik Udržování plynulého chodu zařízení

Mzda: 40 000 - 52 000 Kč / měsíc

Provádění pravidelné údržby na strojů Řešení nenadálých závad a jejich náprava Vedení záznamů o poruchách

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Organizace práce dle výrobního plánu Dohled nad hladkým chodem výroby Zodpovědnost za dodržování BOZP Hodnocení a motivace zaměstnanců

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Plánování a zlepšování testovacích procesů Kontrola a správa měřících systémů Reporting o výsledcích validačních testů Spolupráce s vývojovým týmem Podílení se na rozvoji validačního centra

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Montáž podlahových konstrukcí vozidel Lepení laminátových komponentů Montáž ocelových doplňků Dolaďování korektur komponentů Důraz na dobře odvedenou práci

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Zodpovědnost za vedení na stavbách Řízení zakázek Kooperace se zákazníky Kontrola dodržování pracovních postupů

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Kontrola vyrobeného kusu v různých fázích výroby Práce s výkresovou dokumentací Zpracování administrativy Spolupráce s dalšími pracovníky ve výrobě

Práce na návrhu projektů v oblasti elektroinstalace, automatizace a MaR Tvorba projekční dokumentace Komunikace se zákazníkem Spolupráce s kolegy Reporting

Mzda: 45 000 - 58 000 Kč / měsíc

Skladník

(Šůlova 409, Nýřany, 33023)

VZV, jeřábník, vazač výhodou Zaměstnanecké výhody - stravenkový paušál, odměna za nulovou nemocnost. První kontakt e-mailem Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Úvazek 0,3 Výhody: podnikové stravování, 40denní dovolená. První kontakt e-mailem či telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Úvazek 0,4 až 0,5 (16 - 20 hodin týdně) Výhody: podnikové stravování, 40denní dovolená. První kontakt e-mailem či telefonicky Po-Pá 8:00 - 16:00. Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Seřizovač kontrolních automatů

(U Sklárny 300, Heřmanova Huť, 33024)

Náplň práce: Kontrola a seřízení kontrolních systémů, dohlížení na chod balících automatů, drobné opravy strojů. Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Požadavky: - ŘP sk. C - výuční list výhodou - praxe výhodou Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Pracovník/ce potravinářské výroby

(K Mistráku 4, Kaznějov, 33151)

Požadavky na uchazeče: - potravinářský průkaz Kontakt telefonicky 6:00 - 14:00 nebo e.mailem. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadavky na uchazeče: - potravinářský průkaz - dvousměnný a noční provoz Kontakt telefonicky 6:00 - 14:00 nebo e.mailem. Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Pracovník/ice potravinářské výroby

Místo výkonu práce: Kaznějov, K Mistráku 4 Potravinářský průkaz Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Montážní dělník/ice

(69, Kostelec)

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky. Osobně po domluvě jednou za dva dny na adrese výkonu práce - Ostrov u Stříbra. Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Operátor autoklávu

(Klostermannova 995, Rokycany, 33701)

Operátor autoklávu - fyzicky namáhavá práce - kombinace fyzické a tepelné zátěže, obsluha tlakové nádoby - autoklávu, nasazování gumových polotovarů na kovové trny, kontrola kvality nasazení a po vulkanizaci polotovarů sundání z forem (trnů) Požadujeme: odvahu překonávat prvotní nesnáze, manuální…

Mzda: 26 500 - 35 500 Kč / měsíc

Operátor Výroby - obsluha montážních strojů

Operátor výroby - obsluha montážních strojů - obsluha montážních strojů - kompletace zvulkanizovaných gumových výrobků s dalšími komponenty (kovovými, plastovými), značení komponentů, důkladné zaškolení, stabilní pracovní zázemí Požadujeme: manuální zručnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost…

Mzda: 22 500 - 27 500 Kč / měsíc

1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 100

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů