Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovníci v sociálních službách- pečovatelé

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29552140766 | aktuálnost: 16.08.2024

Domov Alzheimer Darkov z.ú.

Upřesňující informace

trestní bezúhonost, zdravotní způsobilost, dosažené min. ZŠ vzdělání, základní znalost práce na PC, empatie, trpělivost, vstřícný lidský přístup, chuť pomáhat druhým, výhodou kurz pracovníka v soc. službách

Náplň práce:
Práce zahrnuje pomoc seniorům při pohybu, osobní péči a komunikaci; dohlížení na svěřené osoby a podávání zpráv.
Pracovní doba:
Denní směna od 7:00 do 19:00 hod, noční směna od 19:00 do 7:00 hod; střídání krátkého a dlouhého týdne.
Požadavky:
• Empatie, ochota pomáhat nemocným seniorům a trestní bezúhonnost jsou podmínkou.
• Kurz PSS nebo zkušenosti s pečovatelstvím jsou výhodou.
• Kurz PSS je nutné absolvovat nejpozději do 1,5 roku od nástupu na pozici. Kurz hradí zaměstnavatel, který také pokrývá mzdové náklady během studia. Zaměstnanecké výhody4):
Nabídka vzdělávání zdarma, dotované stravování, pitný režim a káva na pracovišti zdarma, zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance i jeho rodinné příslušníky, masérské a pedikérské služby zdarma, Fond společenských potřeb, možnost čerpat bezúročné půjčky.

způsob kontaktu: telefonicky od 8.00 hod do 15.00 hod.

Směnný provoz: Nepřetržitý provoz

Mzda: 22 000 - 27 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Lázeňská 48/41, Karviná, 73503

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy