Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Účetní všeobecní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27879540763 | aktuálnost: 29.07.2024

VALATRANS a.s.

Upřesňující informace

ÚČETNÍ VŠEOBECNÍ

Náplň práce na této pozici spočívá zejména v:

Činnostech zaměřených na účetnictví, platební styk a implementaci rozpočtu Úřadu. Zejména se jedná o zajištění kontroly a oběhu účetních dokladů, tj. přípravu a oběh faktur směřující k jejich proplacení, vedení elektronické knihy objednávek, smluv a zahraničních plateb, průběžné kontroly a aktualizace údajů zaznamenaných v ekonomickém informačním systému, komunikace s ČNB – import výpisů, export příkazů a platby a účtování přijatých faktur tuzemských, zahraničních a faktur FKSP, účtování podmíněných závazků a pohledávek, inventarizace v rozsahu svěřených účetních agend a koordinace roční skartace v rámci oddělení.

Požadujeme:
Praxi s vedením podvojného účetnictví min. 2 roky
Znalost MS OFFICE (Excel) a základní znalost programu POHODA

PRVNÍ KONTAKT: Zašlete životopis na email: personalni@valatrans.com

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Ekonomika - podvojné účetnictví minimální praxe 2 rokyPHP_EOL

Místo pracoviště: 483, Liptál, 75631

Region: Zlínský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita