Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Junior Windows System Admin - Pardubice

referenční číslo: 56915 | aktuálnost: 30.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme Juniorního Windows System Admina pro českou technologickou společnost, která se specializuje na vývoj pokročilých SW řešení v oblasti geografických informačních systémů (GIS), průmyslové automatizace a správy infrastruktury. Budete součástí menšího zkušeného týmu a zaměříte se primárně na správu systémů a serverů v Microsoft prostředí, s částečnou infrastrukturou na Linuxu. Microsoft silně převažuje (cca 60 serverů + v něm běží většina aplikací.) V Linuxu pak třeba microservices + probíhá občasné testování.

Společnost používá kombinaci moderních technologií na novějších projektech a legacy technologií a systémů na dlouhodobě běžících systémech a projektech, které se snaží neustále modernizovat.
Hledáme juniorní kandidáty s potenciálem, kteří mají zájem posunout se do role juniorního administrátora nebo mají už zkušenosti s: Správa a administrace Windows Serverů, virtualizace Hyper-V a Active Directory Konfigurace a správa sítí, síťových služeb a úložišť (TCP/IP, UDP, DNS, DHCP, Porty) Správa bezpečnostních prvků, jako jsou Firewally, VPN a mail servery Správa aplikačního a provozního softwaru, podpora koncových stanic a správa domén včetně instalace a obnovy certifikátů Plánování a zajištění zálohování a archivace dat Monitoring a zajištění stabilního provozu systémů a aplikací

Požadujeme

Hlavní požadavky na pozici jsou primárně zkušenost nebo zájem o správu a administraci Windows Serverů, virtualizaci přes Hyper-V a Active Directory. Výhodou nikoliv podmínkou Orientace v síťových službách a protokolech (TCP/IP, UDP, DNS, DHCP, Porty) Zkušenosti s Firewally, VPN a mail servery Schopnost skriptování v PowerShellu Základní povědomí o bezpečnostních principech a kybernetické bezpečnosti Znalost správy databází (SQL Server, Oracle, PostgreSQL) Angličtina na úrovni porozumění technickým textům a Zkušenost v Linux prostředí včt. BASH, Zabbix, etc.

Nabízíme

Nabídka: 25 dní dovolené Možnost využít HO Flexibilní pracovní doba Velice přátelské pracovní prostředí Firemní akce Možnost profesionálního rozvoje
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: IT - správa systémů a služby