Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Stavbyvedoucí | pozemní stavby | jen MS kraj!

referenční číslo: 57338 | aktuálnost: 20.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti jako stavbyvedoucího nebo mistr stavby? Chcete jezdit jen po okolí MS kraje a být každý večer doma? Pokud ano, máme pozici přímo pro Vás. Kromě zakázek "kolem komína" se můžete těšit na celou řadu benefitů.
řízení stavby nebo stavebních objektů dle projektové dokumentace kontrola a zabezpečení dodržování prováděných prací kontrola provozu technických zařízení na stavbě řízení a koordinace prací vlastních kapacit i externích dodavatelských firem vedení stavebního deníku proškolení řízených zaměstnanců z předpisů BOZP a PO zajišťování podkladů pro fakturaci komunikace se stavebním dozorem a investorem

Požadujeme

vzdělání stavebního směru – pozemní stavby, vodohospodářské stavby praxe v řízení a vedení staveb znalost práce s PC, MS Office autorizace v oboru (autorizovaný technik/inženýr) velkou výhodou ŘP sk. B samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost a aktivní přístup

Nabízíme

stabilita u velké stavební společnosti atraktivní mzda 5 týdnů dovolené penzijní připojištění a životní pojištění roční výkonnostní odměny věrnostní odměny vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura