Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník s VZV| 2 směny| Plzeň

referenční číslo: 57440 | aktuálnost: 20.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Příjem materiálu a zaskladnění Vyskladnění a chystání materiálu na zakázky do výroby Práce se čtečkou Obsluha VZV a retracku

Požadujeme

Zkušenosti s řízením VZV a případně i retracku Znalost práce ve skladu (výhodou)

Nabízíme

Odpovídající mzdové ohodnocení Po zapracování navýšení mzdy Prémiová složka mzdy po zapracování až 3.000Kč Příspěvek na stravování 80Kč/den Dvousměnný provoz 5 týdnů dovolené Firemní akce Příjemné pracovní prostředí menší firmy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika