Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor výroby/lehká práce/týdenní zálohy/svozy zdarma

referenční číslo: 57624 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do rodinné firmy zaměřené na automobilový průmysl hledáme kolegy na pozici operátor výroby.
práce ve výrobě ověření kvality výrobků zajištění čistoty na pracovišti

Požadujeme

fyzická zdatnost ochota pracovat ve 3 směnném provozu manuální zručnost pečlivost dobrý zdravotní stav

Nabízíme

bezplatný svozový autobus z Ostravy, Frýdku Místku, Rožnova pod Radhoštěm 13 a 14 plat 5 týdnů dovolené závodní stavování stabilní zázemí prémie dle výkonu benefit karta
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba