Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Automechanik

referenční číslo: 66e2cedbe42e08d9f507a723 | aktuálnost: 12.09.2024

Auto-Otto s.r.o.

Autootto Autoservis působí na trhu již 12 let a je synonymem pro kvalitu a spolehlivost. S důrazem na moderní technologie a individuální přístup k zákazníkům jsme se vyprofilovali jako jeden z předních autoservisů v regionu. Naše zkušenosti a odborné znalosti jsou zárukou špičkových služeb pro všechny vaše automobilové potřeby.

Popis pozice

**Hledáme Zkušeného Automechanika do Našeho Týmu v Centru Hradce Králové!**

 **Pozice:** Automechanik
 **Lokalita:** Centrum Hradce Králové
 **Pracovní doba:** 8:00-16:00  (Individuální)

**Co Vám Nabízíme?**

- **Práci na Plný Úvazek:** Stabilní zaměstnání v prestižním autoservisu.
- **Moderně Vybavená Dílna:** Pracujte s nejnovějšími technologiemi a vychutnejte si komfort skvěle vybaveného pracovního prostředí.
- **Přátelské Prostředí:** Staňte se součástí týmu, který si zakládá na přátelské a podporující atmosféře.
- **Možnost Vysokých Výdělků:** Vaše úsilí a dovednosti budou náležitě odměněny.
- **Vzdělávací Program:** Neustále rozšiřujte své znalosti a dovednosti prostřednictvím specializovaných školení a workshopů.

**Požadujeme:**

- **Praxi alespoň 5 let:** Hledáme odborníka, který umí své zkušenosti přetavit do kvalitní práce.

Pokud jste automechanik s touhou po dalším profesním růstu a rádi se učíte nové věci, neváhejte a připojte se k nám! Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám svůj životopis ještě dnes.

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 45 000 - 65 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Vocelova 1176/6, Hradec Králové, 50002

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Automobilový průmysl

Profese: automechanik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Vzdělávací kurzy, školení