Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Řidič B+C (obsluha hydraulické ruky) | denní výjezdy

referenční číslo: 57765 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste řidič z povolání a nebaví Vás už trávit dlouhé týdny na cestách? Chcete u řízení zůstat, ale lépe skloubit práci s osobním životem? Pak jste narazili na nabídku přímo pro Vás! Jako řidič nákladního auta s hydraulickou rukou budete trávit v térénu pracovní den, ale poté se vždy vrátíte domů. Zaujalo Vás to? Tak čtěte dál!
Denní výjezdy v rámci svěřeného reginou Objíždění dispečerem stanovených zákazníků Svoz kovového odpadu na středisko společnosti Kontrola materiálu a administrativa s tím spojená Udržení auta a veškeré techniky v dobrém stavu - pravidelná kontrola

Požadujeme

Řidičské oprávnění B+C (E výhodou) 2 roky praxe jako řidič nákl. auta Zkušenosti s obsluhou hydraulické ruky výhodou Ochota práce za každého počasí Komunikativní znalost češtiny Manuální zručnost, pozornost, chování dle bezepečnostních předpisů

Nabízíme

Pravidelně vyplácená mzda plus prémie Příplatek za práci s hydraulickou rukou 5Kč/hodina Proplácené přesčasy Stravenkový paušál 85Kč/den Příspěvek na penzijní/životní připojištění Pracovní doba 37,5 hodiny týdně Firemní akce - grilování, sportovní turnaje a kulturní akce, v zimě vánoční večírek Pravidelná obměna vozového parku Pouze denní výjezdy po ČR (v rámci regionu)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Doprava, logistika