Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mistr skladu - mezinárodní inovativní společnost

referenční číslo: 57821 | aktuálnost: 20.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Moderní společnost specializující se na integrovaná řešení v oblasti dodavatelského řetězce hledá zkušeného mistra do skladu v Brně, který bude zodpovědný za veškerý provoz ve skladovém oddělení v rámci České republiky. Všechny uzly společnosti fungují podle procesního rámce spravovaného Globálním manažerem provozu v Nizozemsku.
Řízení pracovních kapacit, motivace a podpora zaměstnanců oddělení (jednosměnný provoz) Zajištění optimálních procesů ve spolupráci s Globálním manažerem provozu Dodržování KPI, vyhodnocení efektivity a návrh nápravných opatření v případě nesplnění Sjednocování činností s ostatními odděleními a udržování profesionálních interních a externích standardů Zajištění zásobování a řízení cyklických inventur, včetně vyřazování nadbytečných zásob a kontroly umístění Zavádění plánu 5S, organizace pracovního prostoru a nastavení správné údržby skladového vybavení

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání v oblasti logistiky nebo alespoň 2 roky zkušeností na obdobné pozici Pokročilá angličtina (min. B2) slovem a písmem kvůli denní komunikaci se zahraničními kolegy Zkušenost s vedením týmu a školením podřízených Samostatnost a chuť vylepšovat a optimalizovat procesy

Nabízíme

13. plat, každý rok bez ohledu na plnění KPI - firemní politika Flexibilní pracovní doba Příspěvek na stravování Týden dovolené navíc Příspěvek na penzijní připojištění Vzdělávací kurzy a školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika