Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Recepční výpomoc v mezinárodní společnosti – Praha 1

referenční číslo: 57826 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte možnost krátkodobé brigády s možností dlouhodobé spolupráce? Aktuálně hledáme výpomoc na dny 3.10. a 4.10., s možností následné dlouhodobé spolupráce v mezinárodní společnosti sídlící na Praze 1.
Zajištění bezproblémového chodu recepce Vyřizování příchozích telefonátů Zajišťování přístupu do kanceláře Přijímání pošty a komunikace s kurýry Základní administrativní činnosti

Požadujeme

Zkušenosti z administrativy výhodou Angličtina na úrovni B1 (komunikativní) Skvělé komunikační schopnosti a profesionální vystupování

Nabízíme

Spolupráce na dohodu o pracovní činnosti (DPČ) Finanční ohodnocení 170 Kč/h Možnost dlouhodobé spolupráce po prvotní výpomoci
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 170 - 170 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Brigáda