Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operations Manager s AJ

referenční číslo: 57837 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jako Provozní manager budete zodpovědný za kompletní provozní procesy rámci celé pobočky. Hledáme osobnost analytické myšlení, silného leadershipu s aktivní AJ, která naplní cíle vhodným a nákladově efektivním způsobem v rámci všech procesů. Těším se na CV.
Zodpovědnost za kompletní provozních procesů v rámci celé pobočky. Kontrola a optimalizace nákladů a zvyšování efektivity práce. Řízení skladového týmu do 10 lidí Plnění strategických a operativních cílů Optimalizace využití skladových zásob na pobočce.

Požadujeme

SŠ/ VŠ vzdělání Prokazatelné zkušenosti, jako Operations Managera min. 5 let podmínkou Zkušenost s vedením týmu a schopnost pružně reagovat na vzniklé situace. Zkušenost s rozpočtováním, prognózováním a řízením provozu. Výborný leadership a organizační schopnosti. AJ na pokročilé úrovni B2

Nabízíme

Stabilní zaměstnání v prostředí silné nadnárodní společnosti Motivující finanční ohodnocení, kvartální bonusy dle dosahovaných výsledků 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Možnost osobního i profesního rozvoje. Práci na zajímavých projektech. Pro úspěšné zaměstnance možnost kariérního růstu a mnoho dalšího.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair