Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladová účetní

referenční číslo: 58128 | aktuálnost: 30.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme skladovou účetní, která se připojí k týmu v Šenově u Nového Jičína. Pokud máte zájem pracovat v rozvíjejícím prostředí a máte zkušenosti s vedením skladového účetnictví, tato pozice je pro vás ideální.
Zpracování příjemek, výdejek, převodovek a dodacích listů Zadání a kontrola všech skladových pohybů, zpracování inventur na jednotlivých svěřených skladech Zajištění kontrolních mechanizmů Kontrola objednávek Komunikace s výrobním provozem, expedicí a dalšími úseky společnosti

Požadujeme

Středoškolské vzdělání (výhodou je v ekonomickém oboru) Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok Velmi dobrou znalost MS Office Dobré komunikační schopnosti Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost a pečlivost Základní komunikace v AJ

Nabízíme

Mzda 30.000 – 40.000 Kč + zákonné příplatky Stravenkový paušál 20 dnů dovolené Flexibilní pracovní doba Volné víkendy Práce na HPP Nástup rovnou do kmene
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví