Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanik preventivní údržby - mzda až 50 000 Kč

referenční číslo: 58251 | aktuálnost: 22.10.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Výrobce léků a dalších farmaceutických produktů s výrobním závodě v Praze - Dolních Měcholupech hledá do svého týmu posilu na pozici mechanika preventivní údržby. Hledáme samostatné, technicky zdatné kandidáty, kteří umí odhalit problém na výrobní lince, zajistit opravu a plánovat preventivní údržbu linek.
vaším hlavním úkolem bude zajistit plynulý chod výrobních linek budete pracovat v týmu údržby – povede vás vedoucí údržby a na jednotlivých směnách se budete střídat s dalšími kolegy mechaniky provádět preventivní údržbu balicích linek provádět mechanické opravy podílet se na stálém zlepšování procesu a zařízení vést dokumentaci k zařízení a záznamy spolupracovat s operátory a seřizovači

Požadujeme

manuální zručnost, technické myšlení zkušenosti na obdobné pozici pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu základní znalost práce na PC ochotu pracovat v nepřetržitém provoze (6-18 hod, 18-6 hod, krátký/dlouhý týden)

Nabízíme

týden dovolené navíc (celkem tedy 25 dní) 5 sick days po zkušební době výběr ze široké škály benefitů v hodnotě 11 000 Kč ročně (Cafeteria, Multisport karta a další) zkrácenou pracovní dobu 11,5 hod. denně možnost parkování v areálu společnosti zdarma stravenkový paušál a možnost stravování v závodní jídelně životní a úrazové pojištění, penzijní spoření
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl