Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista technického prodeje pro pneumatickou automatizaci

referenční číslo: 58255 | aktuálnost: 22.10.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte rádi techniku a zajímá vás, jak fungují stroje? Toužíte po práci, kde budete nejen prodávat, ale také přemýšlet nad tím, jak co nejlépe poradit zákazníkům? Pokud chcete rozvíjet své technické, obchodní a komunikační dovednosti v oblasti pneumatické automatizace, pak pro vás máme skvělou příležitost! Možnost nástupu ihned nebo dle dohody. Místo výkonu práce Čechy. Práce na HomeOffice.
Péče o stávající klienty – budete udržovat dlouhodobé vztahy se zákazníky a starat se o to, aby byli vždy spokojení. Hledání nových obchodních příležitostí – neustále budete na lovu nových zákazníků a příležitostí. Technické poradenství a prodej – budete se zabývat prodejem pneumatických komponentů, ale také technickým poradenstvím, abyste vždy našli to nejlepší řešení. Spolupráce na návrzích pro klienty – budete spolupracovat s týmem na tvorbě technických řešení pro zákazníky. Vedení vlastních projektů – dostanete prostor, kde budete mít své vlastní projekty plně pod kontrolou.

Požadujeme

Vzdělání technického směru (SŠ/VŠ). Nadšení pro techniku a automatizaci. Komunikační a obchodní dovednosti – umět se představit a prodat své nápady. Znalost MS Office a řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).

Nabízíme

Motivující mzda s bonusovou složkou podle vašich úspěchů – čím lepší výsledky, tím vyšší odměna! Podíl na zajímavých průmyslových projektech, kde uvidíte své nápady v praxi. Kariérní růst a seberealizace – u nás se rozhodně nebudete nudit, každý den je nová výzva! Inovativní a technicky zajímavé produkty, které mají budoucnost. Školení a rozvoj – obchodní, technické i jazykové kurzy v ČR i v zahraničí. Přátelské a profesionální pracovní prostředí ve stabilní firmě. Home office – většinu práce můžete dělat z pohodlí domova, ale budete i cestovat po Čechách.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Jana Maredová Kočárková
+420 604 226 079