Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Cyber Security Engineer v Brně

referenční číslo: 58357 | aktuálnost: 22.10.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro klienta, elektrovýrobce v oblasti automotive, hledáme kandidáta na pozici Cyber Security Engineera. Společnost patří do holdingu, který se zabývá výrobou a vývojem produktů elektroniky a informačních technologií. Na Moravě jsou 2 pobočky, ve kterých je zaměstnáno 600 pracovníků.
zajištění bezpečnosti podnikové sítě a její kontinuální monitoring reakce na bezpečnostní incidenty a vytváření reportů posuzování zranitelností systému a provádění penetračních testů školení zaměstnanců v oblasti kybernetické bezpečnosti správa a aktualizace dokumentace bezpečnostních procedur a postupů spolupráce na návrhu bezpečnostní architektury a tvorbě bezpečnostních zásad vyhodnocování IT aktiv a správa registru rizik, včetně implementace protiopatření účast na bezpečnostních auditech, například ISO 27001, NIS 2, TISAX

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání v IT oboru, ideálně zaměřené na bezpečnost informací plynulá čeština nebo slovenština a angličtina výborná znalost bezpečnostních standardů a protokolů znalost normy ISO 27001 a zkušenosti s její implementací zkušenosti s monitoringem a prací s vyhodnocováním logů

Nabízíme

flexibilní pracovní doba po zaučení možnost čerpat home office pokud to povaha práce dovoluje pravidelné firemní akce (Vánoční večírek, Family party a další aktivity) nadstandardně hrazené přesčasy závodní kantýna na pracovišti (snídaně, obědy) příspěvek na stravování v rámci firemní kantýny elektronické stravenky půlroční a roční bonusy na základě schváleného budgetu vedením možnost speciálního osobního ohodnocení manažerem v případě velmi dobrého pracovního výkonu Multisport karta za 480 Kč měsíčně zvýhodněný zaměstnanecký Vodafone tarif dovolená 4 týdny, po zkušební době další 1 týden volna příspěvek na penzijní připojištění káva na pracovišti zdarma (různá variace nápojů) vzdělání a rozvoj zaměstnance (školení v rámci pracovní doby) Cafeteria system
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Jana Vlčková Diddenová
+420 602 117 669