Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer logistiky | 3 směny

referenční číslo: 58435 | aktuálnost: 22.10.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Posuňte svou kariéru výše a staňte se manažerem logistiky! Neváhejte, udělejte změnu už dnes.
koordinace vedoucích pracovníků koordinace chodu logistiky, zajištění efektivního pohybu zboží zodpovědnost za odměňování a rozvoj podřízených práce ve třísměnném provozu

Požadujeme

praxe na vedoucí pozici 2 roky znalost logistického řetězce komunikační dovednosti a přátelský přístup řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

fixní mzda + odměny stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti týden dovolené navíc příspěvek na stravování v závodní jídelně příspěvek na dopravu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl