Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Expedient (m+ž)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17434150762 | aktuálnost: 03.08.2024

PEDDY Group s.r.o.

Upřesňující informace

Rozšiřujeme prodejnu a hledáme kolegu/kolegyni na pozici operátora ve skladu - expedient/ka!
Staňte se součástí našeho týmu a pomozte nám s růstem!

Hledáme spolehlivého a zodpovědného kolegu/kolegyni na pozici operátora ve skladu. Pokud máte zájem o manuální práci v dynamickém prostředí, tato pozice je pro vás ideální.

Náplň práce:

• Příjem zboží, kontrola dodávek
• Balení zásilek a předání k expedici
• Vystavování a kontrola podkladů v PC
• Komunikace s řidiči přepravců a dodavatelů

Požadujeme:

• Schopnost týmové i samostatné práce
• Samostatnost, pečlivost a ochotu pracovat
• Organizační schopnosti a vedení skladu
• ŘP sk. B
• Fyzickou zdatnost

Nabízíme:

• Práci na plný úvazek
• Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
• Možnost profesního růstu a rozvoje
• Odpovídající platové ohodnocení

Pokud vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu nakup@peddy.cz nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 722 976 251

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: Podkrušnohorská 240, Litvínov, 43603

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita