Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Finanční supervisor

referenční číslo: 2000257751 | aktuálnost: 11.07.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, který se specializuje na navrhování a produkci aktivních, pasivních tlumičů, brzdových systémů a podvozků pro světový dopravní trh, hledáme nového kolegu na pozici Finanční supervisor.

Náplň práce:

  • Finanční plánování a reporting
  • Tvorba rozpočtu /Forecast processing
  • Ad hoc projekty kalkulace a analýzy
  • Identifikovat provozní a finanční rizika a navrhovat účinné kontrolní mechanismy
  • Asistovat auditorům při interních a externích auditech
  • Vedení malého týmu účetních

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání – ideálně ekonomický směr
  • Alespoň 3 roky praxe na podobné pozici
  • Silné analytické schopnosti a schopnost pracovat samostatně
  • Dobrá znalost MS Office
  • Uživatelská znalost SAP
  • Komunikativní úroveň angličtiny

Nabízíme:

  • Stabilní práci v neustále se rozvíjející společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • Práci na HPP - full-time
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu
  • Pružnou pracovní dobu (pevná část 9:00 – 15:00h)
  • Mobilní telefon, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Kvalitní zaškolení
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Cheb

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 80 000 - 90 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Cheb,

Region: Karlovarský kraj

Obor: Ekonomika

Profese: finanční analytik, finanční specialista, finanční účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce