Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vedoucí technické přípravy výroby

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29458780788 | aktuálnost: 30.09.2024

B a K production s.r.o.

Upřesňující informace

možnost prodloužení na dobu neurčitou po 1 roce
Náplň práce:
Řízení přípravy technické dokumentace s ohledem na vysokou kvalitu technického řešení a s maximální ekonomickou hospodárností
Komunikace se zákazníkem
úzká spolupráce s výrobním a obchodním úsekem
Projekty spojené s implementací výrobku do výroby řízení a organizování odd

Požadujeme :
SŠ/VŠ vzdělání technického, strojírenského směru
komunikativní znalost AJ/NJ
ŘP sk. "B"
Pokročilá znalost PC (MS Office, IS Byznys - výhodou)
Znalost technické dokumentace
Praxe ve výrobní společnosti
Praxe na vedoucí pozici
Časovou flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost
Znalost NJ / AJ - komunikativní
Pracovní zkušenost na obdobné pozici, 3 roky praxe v oboru
Odpovědný přístup k práci
Flexibilita, systémovost
Samostatnost a zodpovědnost

pracovní doba 6 - 14hod - pružná pracovní doba

Zaměstnanecké výhody:
Dotované závodní stravování
Měsíční příspěvek na dopravu
Měsíční odměna za docházku
Příspěvek na ŽP/PPF
Pružná pracovní doba
5 týdnů dovolené
Mobilní telefon, notebook
První kontakt: Hřídelová Kateřina BcA., tel.: 734 852 556 (7:00 - 17:00), e-mail: k.hridelova@bak-pisek.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: komunikativní
komunikativní

Požadujeme

Práce s PC Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Německý

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Ke Statku 18, Písek, 39701

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity