Typ nabídky

Minimální mzda

Automechanik až 52 200 Kč

referenční číslo: 56233 | aktuálnost: 06.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

opravy nákladních automobilů řešení aktuálních technických problémů péče o servisní nářadí a provozní zařízení jednou za 3 týdny pracovní sobota – 7:00 – 15:30

Požadujeme

vyučení nebo praxe v oboru řidičský průkaz sk. B (výhodou)

Nabízíme

nástupní hrubou mzdu 42 000 Kč příspěvek na stravování práci na HPP klimatizovanou servisní halu s plně funkčním zázemím práci pouze na 2 směny teambuildingové akce (paintball, motokáry) rodinné a sportovní dny zvýhodněné mobilní tarify pro vás i rodinu příspěvek na penzijní a životní pojištění finanční odměny při pracovním výročí a životním jubileu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 44 200 - 52 200 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Automobilový průmysl