Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Referent/ka investic - stavební technik

referenční číslo: 2000318468 | aktuálnost: 20.09.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, územní samosprávný celek, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Referent/ka investic (stavební technik).

Náplň práce:

  • Koordinace přípravy, realizace investic města kombinující práci v terénu a v kanceláři
  • Koordinace finančního zajištění investic a projektové přípravy
  • Zpracování investičního záměru, zadání projektové dokumentace
  • Koordinace procesu projektování a projednání návrhu, výběr zhotovitele stavby, zajišťování kontrolních dnů staveb
  • Sledování profinancování akce, řešení schvalování více a méně prací
  • Koordinace kolaudace stavby, předání stavby správci majetku

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu nebo VOŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání s maturitní zkouškou
  • Znalost právních předpisů vztahujících se k vykonávané práci, zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), v platném znění, zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, zákon č. 128/2006 Sb., o obcích, apod.
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, rozhodnost, schopnost řešení problémů, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, ochota dalšího vzdělávání
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zaměření oboru vzdělání na stavebnictví, stavební inženýrství, popř. těmto oborům příbuzné výhodou
  • Odborné znalosti a zkušenosti v oblasti přípravy a realizace stavebních akcí výhodou
  • Absolvování seminářů či jiného dalšího vzdělávání z oblastí vztahujících se k obsahu práce výhodou
  • Znalost odborného programu pro rozpočtování staveb výhodou

Nabízíme:

  • Práci na HPP, plný úvazek, smlouvu na dobu neurčitou
  • Osobní účet zaměstnance v hodnotě 12 000 Kč za rok
  • Stravenky v hodnotě 150 Kč
  • Pružnou pracovní dobu, volné víkendy
  • 25 dnů dovolené + 5 dnů placených free days
  • Výhodný mobilní zaměstnanecký tarif
  • Rekreační chata Horní Bečva
  • Finanční ohodnocení při pracovních a životních výročích
  • Místo výkonu práce: Město Nový Jičín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Nový Jičín,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Státní, veřejná správa, Reality

Profese: referent, technik ve stavebnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená více než 5 týdnů