Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač vstřikolisu

referenční číslo: 57003 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do společnosti zabývající se výrobou plastových potrubních systémů v Kostelci nad Labem aktuálně hledáme nové kolegy na pozici Seřizovač vstřikolisu. Máte technické vzdělání a logické myšlení? Potom hledáme právě vás. Nástup do kmene společnosti.
seřizování stroje dle daných parametrů výrobků převzetí strojů a pracoviště od předcházející směny seřizování a údržba (vizuální kontrola) strojů spojenou s výrobním procesem montáž a demontáž forem strojů, jejich seřizení a rozjetí + běžná údržba práce s funkcemi programu NORIS a SAP editace položek přes formulář - každý den obsluha VZV - dodržování veškerých stanovených technologickáých postupů vedení evidenci parametrů strojů - kontrola kvality vyráběných tvarovek a kvalita kompaudace průběžně se vzdělávat a získávat nejnovější informace v rámci svého oboru a rozsahu vykonávané práce dodržování zásad a pokynů definovaných vnitřními předpisy a procedurami systému integrovaného managementu dodržování zásad BOZP, PO a ochrany životního prostředí

Požadujeme

minimálně výuční list - technický směr výhodou znalost a zkušenosti se seřizováním vstřikolisovacích strojů výhodou je zkušenost s VZV znalost obsluhy zdvihacích zařízení (jeřábník, vazač) znalost práce na PC (NORIS, SAP, Excel, Word) logické myšlení fyzická zdatnost ochota pracovat na směny – PO-PÁ (6-18,18-6) - 2x denní, 2x noční, 4 dny volno

Nabízíme

25 dní dovolené 2x sick days/rok karta Benefity 300 Kč měsíčně vánoční bonus ve výši cca 40 - 50 % mzdy jídelna s dotovaným stravováním (za jednu směnu mají nárok na dvě jídla, cenově cca 35 - 74 Kč) možnost využívat zdarma svozový autobus sleva na firemní výrobky každoroční navýšení mzdy (vždy k 1. 4.) výhodné zaměstnanecké tarify na mobilní telefony
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl