Typ nabídky

Minimální mzda

Financial controller

referenční číslo: 57022 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do mezinárodně úspěšné společnosti, která se zabývá vývojem a výrobou kompletních systémů pro vytápění a chlazení, hledáme nového kolegu, který doplní finanční tým. Rozhlížíme se po někom, kdo má zkušenosti z oblasti controllingu z výrobního prostředí a domluví se anglicky.
Spolupráce na sestavování rozpočtů, nákladů a investic Příprava různých analýz a reportů a jejich následná prezentace Sledování odchylek v rozpočtu Spolupráce na uzávěrkách a auditech Plánování a kontrola cash flow

Požadujeme

Výhodou je vzdělání ekonomického směru Máte předchozí zkušenost z oblasti controllingu z výrobního prostředí Domluvíte se anglicky Umíte pracovat v Excellu na pokročilé úrovni (Oracle a Power BI je výhodou)

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vaší praxi Flexibilní pracovní dobu 5 týdnů dovolené Příspěvek na dopravu Flexipassy Závodní stravování Vzdělávací kurzy a odborná školení Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění Systém Kafeterie
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví