Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Financial controller - 70-80 000 Kč

referenční číslo: 57040 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, automotive výrobní společnost v blízkosti Plzně, nyní hledáme zkušeného Finančního kontrolora/ku. Pokud hledáte novou pracovní výzvu, budeme se těšit na váš životopis.
spolupráce na měsíčních závěrkách zpracování pravidelného měsíčního reportingu analýza výsledků výrobní společnosti příprava měsíčních forecastů a ročního plánu

Požadujeme

zkušenosti v controllingu komunikativní znalost angličtiny znalost účetnictví dobrá znalost MS Excel ŘP sk. B

Nabízíme

mzda 70-80 000 Kč prémie ke mzdě možnost Home office dovolená navíc 6 sick days příspěvek na dopravu další vzdělávání a rozvoj flexibilita pracovní poměr na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví